Kategorie

Myśliwstwo, turystyka i wędkarstwo

Pas do broni myśliwskiej (czytaj więcej)

To urządzenie pozwala na bardzo wygodne i bezpieczne operowanie bronią mysliwską. Główny pas jest wykonany z neoprenu, czyli kauczuku syntetycznego. Mechanizm blokujący jest niezbędny i przydatny w wielu sytuacjach. Systemy wypięcia i mocowania przedniego i tylnego są pokazane na zdjęciach poniżej. Dzieki temu mozliwe jest zachowanie całkowitej ciszy nawet wtedy gdy pas nie jest używany.

Smycz na podbierak (czytaj więcej)

Chyba każdemu wędkarzowi zdarzyło się, że kiedy już ryba była w podbieraku ten wypadał z ręki a ryba zrywała się..............Teraz można temu zapobiec stosując proponowaną przez naszą firmę smycz szpulową specjalnie zaprojektowaną do zabezpieczenia podbieraka. Z tym urządzeniem łapanie ryb staje się prostsze. Jeśli potrzebujesz podbierak to wiesz gdzie dokładnie on jest. Używasz go ile to jest konieczne a następnie po prostu wypuszczasz z ręki. On i tak wróci na swoje miejsce.............

Smycze na latarki turystyczne (czytaj więcej)

Idealne rozwiązanie dla latarek turystycznych. Do zastosowania przez turystów, wędkarzy, myśliwych czy żeglarzy. W ten sposób latarka jest zabezpieczona przed zgubieniem, łatwa w użyciu i tam gdzie powinna być.

Smycz do róznych urządzeń elektronicznych np: dalmierzy (czytaj więcej)

Idealne do zastosowania z dalmierzami, krótkofalówkami, GPS, mierniki światła, kamery etc.

Smycze do krótkofalówek (czytaj więcej)

Idealne zastosowanie do krótkofalówek Świetne zabezpieczenie przed zgubieniem lub utratą. Szczególnie polecany dla wodniaków, myśliwych, narciarzy, do turystyki górskiej i rowerowej i wielu innych.