Kategorie

Smycze "szpulowe" Gear Keeper

W tym rozdziale chcielibyśmy przedstawić smycze do bardzo szerokiego zastosowania. Począwszy od wędkarstwa, poprzez przemysł, policje, straż pożarną, wojsko, inne służby mundurowe, nurkowanie, myśliwstwo a na użytkownikach CB Radio kończąc. Są to bardzo nowatorskie rozwiązania, ale już sprawdzone przez ogromną liczbę uzytkowników. To dzięki ich uwagom i podpowiedziom smycze firmy Gear Keeper są stale unowocześniane. Na naszej stronie nie mogliśmy przedstawić wszystkich modeli i akcesoriów jakie znajdują się w ofercie. Dlatego w przypadku pytań prosimy okontakt.

Rewelacyjne smycze do CB Radio!!! (czytaj więcej)

Za pomocą smyczy do CB radia możesz w sposób wygodniejszy, a przede wszystkim bezpieczniejszy korzystać z mikrofonu CB. Smycz powoduje, że mikrofon jest ciągle w zasięgu naszej ręki i zawsze w tym samym miejscu. Dzięki temu możemy prowadzać auto, nie rozpraszając naszej uwagi na poszukiwania mikrofonu, a następnie na szukanie miejsca żeby go odłożyć. Stosując smycz pozbywamy się także problemów związanych z przewodem pomiędzy mikrofonem, a radiem CB. Istnieje możliwość regulacji smyczy, dzięki czemu można dostosować długość odwieszania mikrofonu do naszych indywidualnych potrzeb. Smycz jest bardzo prosta w użyciu: wystarczy chwycić mikrofon, a następnie po skończeniu rozmowy po prostu puścić- sam wróci na swoje miejsce.

Smycze do telefonów komórkowych (czytaj więcej)

Ta smycz pozwala na swobodne używanie telefonu w czasie gdy jest on przypięty do paska lub spodni. Jest wtedy zabezpieczony przed upadkiem lub zniszczeniem. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących w przemyśle i tam gdzie jest duże ryzyko upuszczenia telefonu na przykład do wody. Mozliwość szybkiego odpięcia ułatwia kontynuowanie ewentualnej dłuższej rozmowy. Model RT4-5450 w odróżnieniu od modelu RT2-5450 oprócz większej siły naciągu posiada funkcję, która pozwala na  zablokowanie wciągania linki do szpuli.