Kategorie

Nurkowanie i sporty wodne

Smycze do krótkofalówek (czytaj więcej)

Idealne zastosowanie do krótkofalówek Świetne zabezpieczenie przed zgubieniem lub utratą. Szczególnie polecany dla wodniaków, myśliwych, narciarzy, do turystyki górskiej i rowerowej i wielu innych.

Smycze na duże latarki dla płetwonurków (czytaj więcej)

Bardzo pozyteczne rozwiązanie dla dużych latarek i innych ciężkich urządzeń. Specjalny mechanizm blokujący zabezpiecza urządzenie w czasie przebywania na lądzie lub łodzi. Pod wodą wystarczy zwolnić blokadę, a mechanizm wciagający zadziała samoistnie i zabezpieczy urządzenie. Co najwazniejsze, korzystając np. z latarki pod wodą nie odczujesz jakiejkolwiek siły wciągającej czy oporu.

Smycz na konsole dla płetwonurków (czytaj więcej)

Duża siła naciągu jest niezbędna aby pokonać opór jaki stawia przewód z wysokim ciśnieniem. Ta stsosunkowo duża smycz pozwola na trzymanie konsoli w okolicach biodra, brzucha lub piersi. W ten sposób nie tracisz nic ze swojej opływowości a konsola będzie zawsze tam gdzie być powinna.

Smycze kompaktowe na konsole (czytaj więcej)

Te stosunkowo małe smycze mają wystarczającą siłę do utrzymania konsoli. Dość krótka linka pozwala zabezpieczyć konsolę na naszej piersi, a krótka linka zapewni odpowiedni dystans aby moć odczytać wskaźniki. Niestety, nie polecamy tej smyczy do wyższych modeli nawigacji gdzie odczytywanie jest wskazane w większej odległości. W takim wypadku polecamy duże smycze na konsole, które opisujemy w innym miejscu.

Smycze do radiostacji jednostek wodnych (czytaj więcej)

Ta smycz zabezpiecza mikrofon od radiostacji we wszystkich rodzajach jednostek wodnych. Pozwala na swobodną obsługę bez konieczności regulacji długości. Najważniejsze jest jednak to, że można wypuścić mikrofon z ręki w każdej chwili. I nie trzeba będzie go szukać na podłodze bo on zawsze będzie w tym samym miejscu. Jak przydatna jest to rzecz wiedzą wszyscy, którzy choć raz znaleźli sie na wodzie w ciężkich warunkach pogodowych.

Smycze na małe latarki dla płetwonurków (czytaj więcej)

Bardzo pozyteczne rozwiązanie dla małych latarek. Z tą smyczą nie będzie zbędnych poszukiwań i kłopotliwej plątaniny.

Smycze na małe przybory dla płetwonurków (czytaj więcej)

Bardzo pożyteczne rozwiązanie dla małych przyborów takich jak noże, szczypce, klucze i inne. Z tą smyczą nie będzie zbędnych poszukiwań i kłopotliwej plątaniny. Szczególnie polecamy do noży. Siła naciągu tylko 3 uncje nie pozwoli na odczucie żadnego dyskomfortu w trakcie wykonywania czynności.