Kategorie

Taktyczne - policja, wojsko, straż pożarna i więziennictwo

Smycze "szpulowe" firmy Gear Keeper to nowatorskie rozwiązanie. Wszystkie modele powstały przy współudziale końcowych użytkowników. I tak na przykład smycze do broni, urządzeń elektronicznych czy osprzetu dla płetwonurków pomagali nam projektować policjanci z oddziałów AT oraz żołnierze jednostek specjalnych. I obecnie smycze te znajdują się na wyposażeniu tych formacji. Dzięki temu nadal możemy udoskonalać nasze produkty otrzymując cenne uwagi i spostrzeżenia.

 

Smycze do broni krótkiej (czytaj więcej)

Kiedy chcesz mieć pewność, że Twoja broń osobista jest odpowiednio zabezpieczona przed upadkiem lub nawet zgubieniem. To właśnie "szpulowe" smycze Gear Keeper oferują to czego szukasz.

Smycze do broni długiej (czytaj więcej)

15 calowa wysuwalna smycz do długiej broni jest doskonałą alternatywą dla zwykłej smyczy. Pozwala na pozostawienie broni bez obawy jej utraty i upadku. Krótka długość zapewnia szybki dostęp do broni i niezawodność użycia.

Smycze na osprzęt typu GPS, GSM i inne (czytaj więcej)

Smycze Gear Keeper to najlepsze rozwiązanie dla urzadzeń typu GPS czy GSM. Stosując to oporządznie mozna mieć pewność, że potrzebny sprzęt zawsze będzie w zasięgu ręki i zabezpieczony przed upadkiem. Należy tylko dobrać odpowiedni model z siłą naciągu adekwatną do wagi urządzenia. W innym przypadku mozna mieć jedynie gwarancje ochrony przed upadkiem.

Smycze dedykowane specjalnie do MOLLE (czytaj więcej)

Ten model został stworzony celowo do wykorzystania wraz z systemem MOLLE. Dlatego został wyposażony w  specjalny klips montażowy.

Smycz do dużej ilości kluczy. Przeznaczenie Policja i więziennictwo. (czytaj więcej)

Specjalna smycz, skonstruowana w celu uzytkowania w najcięższych warunkach. Odpowiednio dobrana linka o wyjatkowej wytrzymałości oraz zacisk klamrowy na pasek gwarantują niezawodność użycia. W zależności czy podpięty jest 1 klucz czy 30.

Smycz do radiostacji dla strażaków (czytaj więcej)

Mając podpięty mikrofon do Gear Keepera strażak ma zawsze pewność, że nie straci czasu na zbędne szukanie kiedy każda sekunda jest ważna. Dodatkowo pozbywa się problemu gdzie i jak odwiesić mikrofon po zakończeniu rozmowy. Posiadać pewność, że to co jest niezbędne w naszej pracy jest zawsze w zasięgu ręki jest bezcenne. Szczególnie w służbie pożarniczej.

Smycze na małe latarki (4AA-2C) dla Straży Pożarnej (czytaj więcej)

Krótko mówiąc nasze smycze pozwalają na użycie latarki kiedy jest to potrzebne bez martwienia się co z nią później zrobić. Ryzyko zgubienia zostaje ograniczone praktycznie do zera co jest bardzo istotne. Model RT2-4322 jest wyposażony w specjalny stabilizator, który pozwala na trzymanie latarki na zewnątrz, a nie w kieszeni. Latarka jest przymocowana oddzielnym klipsem do ubrania z systemem szybkiego wypięcia w przypadku konieczności użycia.

Smycz na klucze do kajdanek (czytaj więcej)

Ta smycz zajmuje bardzo mało miejsca na pasie. Istnieje mozliwość montażu zarówno na szlufce od spodni lub pasie głównym. Wtedy smych swobodnie wisi a użytkownik może schować klucz do kieszeni spodni. Wszystkie elementy z jakich wykonana jest smycz są odporne na wodę słoną. W ofercie są dwa modele: jeden z możliwością szybkiego wypięcia (RT2-5830), a drugi bez tej funkcji z połączeniem stałym (RT2-5831).

Smycze do roadiotelefonów (czytaj więcej)

Idealne zastosowanie do radiotelefonów. Świetne zabezpieczenie przed zgubieniem lub utratą. Radiotelefon może być noszony na pasku, schowany w kieszeni lub luzem w przypadku częstego używania.

Smycze na średnie i duże latarki (3C/4C) dla Straży Pożarnej (czytaj więcej)

Krótko mówiąc nasze smycze pozwalają na użycie latarki kiedy jest to potrzebne bez martwienia się co z nią później zrobić. Ryzyko zgubienia zostaje ograniczone praktycznie do zera co jest bardzo istotne. I najważniejsze, dzięki naszym smyczom w każdej chwili możesz mieć obydwie ręce wolne! Model RT3-4323 jest wyposażony w specjalny stabilizator, który pozwala na trzymanie latarki na zewnątrz, a nie w kieszeni. Latarka jest przymocowana oddzielnym klipsem do ubrania z systemem szybkiego wypięcia w przypadku konieczności użycia.

Smycze na szperacze dla Straży Pożarnej (czytaj więcej)

Krótko mówiąc nasze smycze pozwalają na użycie latarki kiedy jest to potrzebne bez martwienia się co z nią później zrobić. Ryzyko zgubienia zostaje ograniczone praktycznie do zera co jest bardzo istotne. Model RT2-4322 jest wyposażony w specjalny stabilizator, który pozwala na trzymanie latarki na zewnątrz, a nie w kieszeni. Latarka jest przymocowana oddzielnym klipsem do ubrania z systemem szybkiego wypięcia w przypadku konieczności użycia.