Kategorie

Nakolanniki i nałokietniki frimy ALTA INDUSTRIES USA

Wytrzymała nakładka i wykonanie z materiału Cordura® to gwarancja świetnych parametrów i długiego okresu użytkowania w skrajnie trudnych warunkach. Nakolannik (ochraniacz kolana) lub nałokietnik (ochraniacz łokcia) jest zapinany dwoma paskami. Istnieje kilka systemów zapinania: AltaLok strap, Velcro strap oraz Pull-Thru strap. Najbardziej popularnym i niezawodnym jest zapięcie AltaLok, które posiada metalowe guziki. Takie zapięcie jest łatwe do oczyszczenia i pewne - lepsze od pasków z rzepami. Nakolannik lub nałokietnik składa się z zewnętrznej nakładki z tworzywa sztucznego i wewnętrznej, miękkiej części obszytej materiałem Cordura® z grubą gąbką w środku, która przylega do kolana lub łokcia. Nakładka z tworzywa sztucznego zapewnia odporność na obtarcia, udary i przekłucia, ale nie przeszkadza np. w biegu.

Nakolanniki ALTA (czytaj więcej)

Dostępne kolory to: czarny, oliwkowy, beżowy (coyote), panterka (woodland camo), universal camo i multicam.

Nowości: - nowy typ nakolanników w kolorze Universal Camo, - rewelacyjny i unikatowy system amortyzacji inteligentnej d3o. Jest to specjalny system wkładki żelowej zawierającej inteligentne molekuły, które podczas ruchu pozostają wolne. Ale w momencie ucisku łączą się ze sobą absorbując siły nacisku i jednocześnie przybierając najbardziej ergonomiczny kształt.

Nałokietniki ALTA (czytaj więcej)

Dostępne kolory to: czarny, oliwkowy, beżowy (coyote), panterka (woodland camo), universal camo i multicam.

Nowości: - nowy typ nałokietników w kolorze Universal Camo, - nowy, rewelacyjny i unikatowy system amortyzacji inteligentnej d3o. Jest to specjalny system wkładki żelowej zawierającej inteligentne molekuły, które podczas ruchu pozostają wolne. Ale w momencie ucisku łączą się ze sobą absorbując siły nacisku i jednocześnie przybierając najbardziej ergonomiczny kształt.