Kategorie

Najaśnice

W tej kategorii przedstawiamy najaśnice, które służą do oświetlenia miejsc zdarzenia, przestępstw, awarii instalacji, boisk treningowych oraz wielu innych zastosowań. Oferta jest skierowana zarówno dla służb mundurowych, a także do szeroko rozumianego przemysłu, sportu i innych dziedzin.

Najaśnice miejsc zdarzenia MAXI (czytaj więcej)

Maxi 9000 jest niskonapięciową, przenośną lamp akumulatorową. Jej typowe zastosowanie to oświetlenie miejsca przestępstwa, scen zbrodni, wypadku oraz prace w terenie gdzie brak stałego źródła prądu (kolej, energetyka, przemysł itd.).

Najaśnica Solaris Lite (czytaj więcej)

SOLARIS LITE jest najnowszym modelem z kategorii najaśnic mobilnych, zasilanych akumulatorem i wykorzystujących technologię LED.  Specjalnie dla tego modelu została zaprojektowana tylna obudowa z aluminium, a przednia szyba wykonana jest z polikarbonatu. To powoduje, że cała głowica jest  bardzo wytrzymała.

Najaśnica Solaris Solo (czytaj więcej)

SOLARIS SOLO jest najnowszym modelem z kategorii najaśnic mobilnych, zasilanych akumulatorem i wykorzystujących technologię LED.  Specjalnie dla tego modelu została zaprojektowana tylna obudowa z aluminium, a przednia szyba wykonana jest z polikarbonatu. To powoduje, że cała głowica jest  bardzo wytrzymała.

Solaris Duo (czytaj więcej)

SOLARIS DUO jest najnowszym modelem z kategorii najaśnic mobilnych, zasilanych akumulatorem i wykorzystujących technologię LED.  Specjalnie dla tego modelu została zaprojektowana tylna obudowa z aluminium, a przednia szyba wykonana jest z polikarbonatu. To powoduje, że cała głowica jest  bardzo wytrzymała.

Solaris Quattro (czytaj więcej)

SOLARIS QUATTRO jest najnowszym modelem z kategorii najaśnic mobilnych, zasilanych akumulatorem i wykorzystujących technologię LED.  Specjalnie dla tego modelu została zaprojektowana tylna obudowa z aluminium, a przednia szyba wykonana jest z polikarbonatu. To powoduje, że cała głowica jest  bardzo wytrzymała.

Megastar (czytaj więcej)

MEGASTAR jest mobilną i ładowalną najaśnicą, która pracuje na na czterech żarówkach fluorescencyjnych 4 x 36W oferując natężenie światła porównywalne z otrzymanym z  1000W żarówek wolframowych.