Kategorie

Skarpety SealSkinz

SealSkinz® to jedyny producent na świecie oferujący szeroki asortyment wodoodpornych, oddychających, idealnie dopasowanych skarpet i rękawic. Zastosowanie tych produktów jest bardzo szerokie i różnorodne, od zwykłej aktywności outdorowej, oprzez sporty ekstremalne do prac w ogrodzie. Jednego możesz być pewien, Twoje dłonie lub stopy zawsze pozostaną suche jesli chroni je SealSkinz®! W załączeniu opis technologii i ciekawe informacje.

ZałącznikWielkość
korSealskinz[1]tlumaczenie.doc80 KB
close_fittingSealSkinzENG.pdf40.9 KB
inner_layerSealSkinzENG.pdf44.06 KB
reduced_blisteringSealSkinzENG.pdf51.24 KB
thermalSealSkinzENG.pdf52 KB
waterproof_breathableSealSinzENG.pdf117.65 KB

Rewelacyjne skarpety i getry dla piłkarzy!!! Wodoodporne i oczywiście oddychające!!! (czytaj więcej)

Użytykując skarpety SealSkinz® Twoje stopy pozostaną zawsze suche i nie będziesz odczuwał dyskomfortu gdy będzie chłodno. Oferowane są trzy modele: pełnowymiarowe getry do gry, skarpety dla sztabu szkoleniowego i skarpety treningowe.

Skarpety Mid Thermal (czytaj więcej)

Dzieki zastosowaniu wełny merynosa jako wyściółki skarpety Mid Thermal to modell, który zapewnia najlepszą ocgronę przed utratą ciepła. Dostepne w kolorach czarnym i oliwkowym.

Skarpety Mid Light (czytaj więcej)

Jest to najpopularniejszy model. Wysokość do połowy łydki. Oczywiście wodoodporne i oddychające jak wszystkie inne modele. Zapewniają najwyższy komfort.

Skarpety "Country" (czytaj więcej)

Zaprojektowane specjalnie dla turystyki pieszej. Z dodatkiem wełny idealnie nadają się  do noszenia razem z spodniami typu breeks, pełna długość i wodoodporność do samego kolana.